Kinga

  Ładowanie zdjęcia. Prosze czekać
  Typ oferty:Pensjonaty na Mazurach
  Miejscowość:Wieliczka
  Ulica:ul.Ks.Goliana 22
  Województwo:Małopolskie
  Ceny:33 - 77 zł / doba
  Pokoi / miejsc:10 / 23
  WWW:test.pl
  Email:[email protected]
  Tel:+48 794 377 694
  Region:Jura Krakowsko-Częstochowska
  Przy drodze:droga nr3
  NA TERENIE OBIEKTU:
                                     
  WYPOSAŻENIE POKOI:
                                         
  W POBLIŻU OBIEKTU:
                         

  Opis objektu

  Tylko u nas będziesz miał WARUNKI HOTELOWE za ceny hostelowe!
  Nasz Hostel położony jest w centrum miasta Wieliczki, które znane jest z unikatowej w skali światowej Kopalni Soli, wpisanej w 1978 na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO.
  Dużym atutem Hostelu Kinga dla osób ceniących sobie komfort w dobrej cenie jest niedalekie usytuowanie przy trasie Kraków - Tarnów (800 m od drogi głównej) oraz przy południowej obwodnicy Krakowa. Od centrum Krakowa dzieli nas zaledwie 12 km.
  Do Państwa dyspozycji oddajemy 22 pokoje 1, 2, 3-osobowe, z większości których można podziwiać przepiękną panoramę Wieliczki. Mamy również w swojej ofercie 2-pokojowy apartament dla 3 lub 4 osób.
  W każdym pokoju jest TV, a łazienki wyposażone są w ręczniki. Zaledwie kilka pokoi posiada niepełny węzeł sanitarny, tj. prysznic i umywalkę, a wc na korytarzu. Łącznie ok. 50 miejsc noclegowych.
  E-mail kontaktowy:
  Imię i Nazwisko:
  Telefon:

  Interesuje mnie nocleg:
  Data przyjazdu: Data wyjazdu: Ilość osób:
  Treść wiadomości

  Mapa dojazdu
  Miejsce wyjazdu:   
  (Np. Katowie, ul. Targowa)Anonse Gazeta Darmowe ogłoszenia |Darmowe ogłoszenia bezrejestracji |Darmowe Ogłoszenia Internetowe |oferty pracy anglia | Praca Za Granica |
Domki Letniskowe, Wakacje na mazurach, Mazury cud natury, Wczasy na Mazurach, Mikołajki, Pokoje do wynajecia, Baza turystyczna, Noclegi, Sylwester, Urlop, Wypoczynek, Olsztyn, Warmia, Jezioro, Las, Turystyka